Akcesoria pogrzebowe

Akcesoria funeralne

Godne pożegnanie bliskiej osoby wymaga odpowiedniej oprawy. Zarówno sama uroczystość pogrzebowa, jak i akcesoria funeralne muszą być starannie przemyślane i wybrane z uwzględnieniem woli zmarłego. W zakres naszej oferty, która ma na celu zapewnić kompleksowe i indywidualne wsparcie rodzinie pogrążonej w żałobie, należy również pomoc w dobrze akcesoriów pogrzebowych.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

akcesoria pogrzebowe
Jarosiewicz Pogrzeby

Szeroki wybór akcesoriów funeralnych

Oferujemy bogatą gamę pięknych i oryginalnych akcesoriów pogrzebowych – w tym urn oraz trumien. Mogą one być przeznaczone do tradycyjnego pochówku lub kremacji. Utrzymane są zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Wysokiej jakości, ekskluzywne i eleganckie modele pozwalają na pochowanie zmarłego w należytej godności. W naszej ofercie dostępne są trumny wykonane z różnego rodzaju drewna – między innymi dębowe, sosnowe czy bukowe. Mogą posiadać różnorodne zdobienia, na przykład symbole religijne lub ornamenty. Wybrać można również rodzaj obicia wewnątrz trumny.
Zapewniamy także szeroki wybór urn – w klasycznym lub bardziej unikalnym stylu. Mogą być wykonane z ceramiki, kamienia, drewna lub metalu.

Nieodłączonym elementem każdej uroczystości pogrzebowej są kwiaty, które nadają jej rangi i powagi. Wieńce i wiązanki wykonujemy zarówno ze świeżych, jak i sztucznych kwiatów oraz unikalnych dodatków florystycznych.

W naszej ofercie znajdują się takie akcesoria, jak:

26

Tabliczki

Ubrania dla zmarłych

Krzyże

Biżuteria z prochów zmarłego

Kwiaty i wieńce

Relikwiarze

kremacja w warszawie

Najlepszy sposób na upamiętnienie swoich bliskich

Wszystkie akcesoria dostępne w naszej ofercie wykonane są z dbałością o szczegóły, dzięki czemu służą uczczeniu pamięci zmarłego. Na życzenie klienta przygotowujemy personalizowane tabliczki, klepsydry oraz nekrologi. Naszym priorytetem jest wysoka jakość oraz rzetelne podejście – co widać zarówno w usługach, które wykonujemy, jak i bogatej ofercie akcesoriów.

Unikatowe i piękne akcesoria funeralne to najlepszy sposób, aby upamiętnić swoich bliskich. Zachęcamy do kontaktu, a z chęcią odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.