Bezgotówkowa organizacja pogrzebów

Po odejściu członka rodziny bliscy zawsze borykają się z wielkim bólem i są pogrążeni w głębokiej żałobie. W tym trudnym czasie problemem mogą być także finanse w związku z kosztami pogrzebu, które potrafią być bardzo wysokie. Z pomocą przychodzi proponowana przez nas usługa pogrzebu bezgotówkowego. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które związane jest z zasiłkiem pogrzebowym wypłacanym przez zakład ubezpieczeń społecznych. Polega to na zleceniu przelewu takiej zapomogi bezpośrednio na konto zakładu pogrzebowego

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

dokumenty pogrzebowe
Jarosiewicz Pogrzeby

Zasiłek Pogrzebowy

Przy wybieraniu bardziej podstawowych opcji dotyczących pochówka zmarłego taka zapomoga może być w dużej większości, lub nawet całości wystarczająca do opłacenia wszelkich kosztów pogrzebu. Taka metoda w dzisiejszych czasach cieszy się coraz to większą popularnością z uwagi na znaczne uproszczenie całego procesu. Nie wymaga się wtedy od rodziny wypełniania tak wielu formalności, ponieważ obowiązki częściowo przejmuje zakład pogrzebowy. Z początku ta metoda może się wydawać zawiła, jednak nasz profesjonalny zespół odpowie na wszelkie Państwa wątpliwości.
Zależy nam na tym, by rodziny mogły w jak najłagodniejszy sposób przejść przez ten skomplikowany proces, który możemy znacząco ułatwić. W przypadku tak trudnej sytuacji jak odejście zmarłego, najbliżsi, mając na głowie wiele spraw, mogą liczyć na bardzo komfortową i w pełni profesjonalną pomoc ze strony naszego zakładu obejmującą wszelkie aspekty pochówku. Przy wyborze warto kierować się najwyższą jakością i rzetelnością wykonywanych usług, dlatego warto zaufać w tej sprawie najlepszym. Jako firma, cechujemy się doświadczeniem, dokładnością oraz umiejętnościami, które pozwolą nam odciążyć swoich klientów, biorąc na swoje barki organizacje pogrzebów. Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie wszelkich pytań lub ustalenia formalności. Z naszą pomocą organizacja całej ceremonii będzie procesem elastycznym, tak, by była dopasowana do potrzeb i preferencji w każdym szczególe. Nasz wysoce wykwalifikowany personel służy Państwu pomocą i odpowiedziami na wszelkie nurtujące pytania.
usługi pogrzebowe jarosiewicz wola