Całodobowy transport

Nagłe odejście bliskich jest ogromnym ciężarem i bólem. w tych trudnym momencie, bardzo pomocne jest, powierzenie niektórych spraw związanych z organizacją pogrzebu innym, doświadczonym ludziom, którzy w sposób godny, pomogą przejść przez okres żałoby. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że oferujemy swoim klientom wiele usług, które umożliwiają transport zwłok oraz kompleksową organizację ceremonii. 

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

całodobowy transport zwłok warszawa wola
Jarosiewicz Pogrzeby

Całodobowy transport zwłok

Aby pomóc Państwu w organizacji pogrzebu, oferujemy całodobowy transport zwłok. Nowoczesny sprzęt pozwala nam na godne przewiezienie oraz przechowywanie ciała do momentu pogrzebu. Całodobowy transport zmarłych umożliwia odebranie ciała z domów, szpitali, klinki, hospicjów, domów opieki oraz innych miejsc, w których doszło do śmierci zmarłego. Organizacja takiego transportu zajmuje nam około 30 minut. Oprócz przewiezienia ciała, przygotujemy wszelakie formalności za Państwa. Są to dokumenty związane z odbiorem zwłok, ich transportem, a następie przechowywaniem i przygotowaniem do ceremonii pogrzebowej.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją ceremonii pogrzebowej już od wielu lat. dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, niezbędnym do godnego transportowania i przechowywania zwłok. Oferujemy kompleksową organizację pogrzebu nie tylko związaną ze skompletowaniem niezbędnych dokumentów, ale i oprawa muzyczna, kompozycje kwiatowe i możliwość przeprowadzenia ceremonii zgodnie z przekonaniami i wiarą. Nasze doświadczenie w połączeniu z najlepszym sprzętem umożliwia nam podjęcie kroków niemal od razu. ma to ogromny wpływ na czas, niezbędny na przygotowanie zmarłego do pogrzebu. Spełniamy wszelakie normy, a cały proces przebiega w ustalonych warunkach sanitarnych.

całodobowy transport zwłok warszawa wola

Całodobowy transport  zmarłych odbywa się na terenie całego miasta oraz pobliskich miejscowości. W celu umówienia transportu, wystarczy zadzwonić i podać wszystkie informacje, a całą resztą zajmą się nasi doświadczeni pracownicy, aby ulżyć Państwu w tym ciężkim momencie.