Organizacja ceremonii pogrzebowej różnych wyznań

Zorganizowanie ceremonii pogrzebowej i wypełnianie pozostałych obowiązków z nim związanych nie należą do najłatwiejszych, tym bardziej, że po stracie bliskich nam osób towarzyszą nam trudne emocje. Mimo tego ciężkiego okresu, musimy się z nimi uporać, aby nie zwlekać z formalnościami pogrzebowymi. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług sprawdzonego zakładu pogrzebowego, który pomoże nam przejść przez wszystkie kroki organizowania ceremonii w odpowiedni sposób i tak, jak sobie tego życzymy. Pomagamy naszym klientom w tym trudnym czasie i z pełną wyrozumiałością dopełniamy naszych obowiązków, żeby ich odciążyć. Zajmiemy się wszystkim, co ważne na każdym etapie, bo wiemy jak śmierć bliskiej osoby przytłacza i ciężko wtedy zapamiętać o dopełnieniu każdej kwestii.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

82
Jarosiewicz Pogrzeby

Zapewniamy pomoc w organizacji dla każdego wyznania

Nasz zakład leży ponad podziałami religijnymi, ponieważ trzymamy się zasady, że wszyscy ludzie są równi od poczęcia aż do śmierci. Z szacunku do zmarłych oraz ich rodzin dokładamy wszelkich starań, aby ceremonii towarzyszyły elementy pochówku respektowane przez dane wyznanie. Mamy doświadczenie w organizacji ceremonii o wszelkim charakterze i wymaganiach z różnych wyznań, również ceremonii świeckich.

Zapewniamy mistrza ceremonii

Za przebieg i poprowadzenie całej ceremonii jest odpowiedzialny tak zwany mistrz ceremonii. W naszym zakładzie zapewniamy kompetentne do tego osoby wykonujące swoją pracę z należytym szacunkiem. Mistrz ceremonii może odczytać modlitwę wskazaną przez zmarłego lub wedle życzenia odczytać mowę przygotowaną i dostarczoną wcześniej przez członków rodziny. Zwykle skupia się w niej opowiedzenie o zmarłym, krótkim przedstawieniu jego życiorysu oraz wyrażenie żalu z powodu jego odejścia. Pogrzeby świeckie to nie tylko wybór padający ze strony osób niezwiązanych z żadną religię, ale również zwolennicy połączenia elementów religijnych ze świeckimi. Niekiedy wpływa na to fakt, iż rodzina nie wyraża zgody, aby pogrzeb prowadziła osoba duchowna.
85