Zakład Pogrzebowy Warszawa Bemowo

Usługi Pogrzebowe Jarosiewicz Warszawa Bemowo

Nikt nie jest przygotowany na odejście bliskiej osoby, a ból, jaki temu towarzyszy jest nie do opisania. Wsparcie doświadczonego zespołu pracowników, którzy wyróżniają się indywidualnym podejściem oraz pragną odciążyć rodzinę i bliskich zmarłego jest wtedy nieocenione. Zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się organizacją pogrzebów od początku do końca – a na każdym z etapów wyróżniamy rzetelnością i profesjonalnym podejściem.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

zakład pogrzebowy warszawa bemowo
Jarosiewicz Pogrzeby

Zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo

Współpraca z nami oznacza, że nie muszą Państwo martwić się zupełnie niczym. To my zajmiemy się wszystkimi formalnościami, co obejmuje między innymi wyrobienie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego, zorganizowanie kredytu w ramach zasiłku ZUS i KRUS czy też znalezienie miejsca pochówku na cmentarzu. Przeprowadzamy również proces kremacji, a przyjaciele i rodzina mogą pożegnać się z bliską osobą w jej trakcie lub przed jej rozpoczęciem. Dysponujemy własnymi komorami chłodniczymi, które są stosowanymi i spełniającymi wszystkie normy miejscami przechowywania zmarłego. W tym czasie możemy wykonać niezbędną kosmetykę.
W zakres naszych usług wchodzi także transport zwłok na terenie całego kraju, a nawet dowóz gości na miejsce uroczystości pogrzebowej. Nowoczesne, eleganckie i luksusowe karawany pozwalają na godne pożegnanie bliskiej osoby, a wygodne autobusy zapewnią gościom komfort. Posiadamy też szeroki wybór eleganckich trumien i urn wykonanych z różnych materiałów oraz piękne wiązanki i wieńce.
Obowiązki, które wykonujemy w branży pogrzebowej, nie są dla nas jedynie pracą, ale misją. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam przeprowadzić osobę pogrążoną w żalu przez całą organizację ceremonii i wszystkie związane z nią aspekty. Staramy się zrozumieć każdą potrzebę oraz sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Szanujemy budżet klienta, dlatego cenę usługi dostosowujemy do jego możliwości finansowych. Jesteśmy dyspozycji o każdej godzinie, niezależnie od dnia tygodnia.
zakład pogrzebowy warszawa bemowo
0
Rok założenia
0
Wykwalifikowanych pracowników
0
Lat doświadczenia