Usługi Pogrzebowe Warszawa Jelonki

Zakład pogrzebowy Jarosiewicz Warszawa Jelonki

Zakład pogrzebowy Warszawa Jelonki oferuje kompleksową pomoc rodzinie i przyjaciołom w organizacji pożegnania najbliższych. Zdajemy sobie sprawę, z jakimi problemami mogą zderzyć się osoby pogrążone w żałobie, dlatego dokładamy starań, aby nieść im kompleksowe wsparcie. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z należytą empatią. Priorytetem jest dla nas zadbanie o oryginalną oprawę ceremonii z uwzględnieniem życzeń rodziny zmarłego.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

zakład pogrzebowy warszawa
Jarosiewicz Pogrzeby

Zakład pogrzebowy Warszawa Jelonki - rzetelnie i kompleksowo

Nasz zakład pogrzebowy specjalizuje się w profesjonalnym przygotowywaniu pogrzebów oraz wszystkich kwestii z nim związanych. Zapewniamy pełne wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności, co obejmuje wyrabianie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego, znalezienie stosownego miejsca pochówku czy też zorganizowanie kredytu w ramach zasiłku KRUS i ZUS. Dzięki kompleksowego wsparciu nie muszą Państwo się niczym martwić – mogą natomiast skupić się w pełni na pożegnaniu bliskiej osoby.
Zakres naszych usług obejmuje także transport zwłok na terenie całego kraju – dysponujemy eleganckimi i luksusowymi karawanami znanych marek. Zapewniamy też transport gościom pogrzebowym wygodnymi autokarami, które spełniają wszelkie normy. Nasz zakład pogrzebowy wyposażony jest w nowoczesną chłodnię, a specjalistyczne akcesoria pozwalają nam na wykonanie niezbędnej kosmetyki. Zajmujemy się też sprzedażą eleganckich trumien, urn wykonanych z różnych materiałów, pięknych kwiatów i innych akcesoriów funeralnych. Na życzenie klienta przeprowadzamy proces kremacji.
Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej pozwala na zrozumieć każdą potrzebę klienta oraz sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Swoim kompleksowym i profesjonalnym podejściem pragniemy okazać szacunek wszystkim osobom, których już z nami nie ma oraz ich bliskim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
usługi pogrzebowe warszawa jelonki
0
Rok założenia
0
Wykwalifikowanych pracowników
0
Lat doświadczenia