Usługi Pogrzebowe Warszawa Młynów

Zakład pogrzebowy Jarosiewicz Warszawa Młynów

Zakład pogrzebowy Warszawa Młynów oferuje profesjonalne całodobowe usługi pogrzebowe. W tych trudnych chwilach staramy się zapewnić należyte wsparcie rodzinie i najbliższym zmarłego, biorąc na siebie wiele niezbędnych do wykonania zadań. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam sprostać wszelkim wyzwaniom oraz zrozumieć każdą potrzebę. Indywidualnym podejściem pragniemy pokazać należyty szacunek tym, których już z nami niema. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz robimy wszystko, aby sprostać ich wymaganiom oraz życzeniom.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

zakład pogrzebowy warszawa młynów
Jarosiewicz Pogrzeby

Zakład pogrzebowy Warszawa Młynów

W chwilach żałoby przyjaciele i rodzina zmarłego pragną pogrążyć się w zadumie i skupić na godnym pożegnaniu bliskiej osoby. Ostatnią rzeczą, na którą chcą się wtedy zdobyć, jest odwiedzanie urzędów i załatwianie formalności. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszą kompleksową pomoc. Zajmujemy się wyrabianiem aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego, organizowaniem pożyczek w ramach zasiłku czy wybraniem stosownego miejsca pochówku. W zakres profesjonalnych usług pogrzebowych wchodzi też transport zwłok na terenie całego kraju oraz przewóz gości na miejsce pochówku.
Dysponujemy nowoczesna i elegancką flotą, która spełnia rygorystyczne normy. Prowadzimy sprzedaż urn wykonanych z różnego materiału, pięknych wieńców pogrzebowych, eleganckich trumien oraz innych akcesoriów funeralnych. Posiadamy nowoczesną chłodnię, która spełnia wszystkie normy i pozwala na przechowywanie ciała z należytym szacunkiem. Zajmujemy się też należną kosmetyką w ramach usług prosektoryjnych. Nasz zakład pogrzebowy świadczy usługi kremacji zwłok. Szanujemy budżet klientów, dlatego ofertę dostosowujemy do ich możliwości finansowych.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Przyświeca nam dewiza – godnie, rzetelnie i z szacunkiem. Dołożymy wszelkich starań, aby to ostatnio pożegnanie przebiegło według sugestii i życzeń bliskich osób. Naszym priorytetem jest zapewnienie w trudnych chwilach maksimum wsparcia i empatii.
usługi pogrzebowe warszawa młynów
0
Rok założenia
0
Wykwalifikowanych pracowników
0
Lat doświadczenia