Zakład pogrzebowy Ochota

Usługi Pogrzebowe Jarosiewicz Warszawa Ochota

Pożegnanie bliskiej osoby to jedne z najcięższych momentów w życiu każdego człowieka. Zdajemy sobie sprawę jak trudne są to chwile, dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie. Dokładamy starań, aby uroczystość pogrzebowa oraz wszystkie związane z tym przykrym wydarzeniem usługi były przeprowadzone w sposób godny i nacechowany szacunkiem. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam poprowadzić naszych klientów w tym ciężkim czasie. Indywidualnym podejściem i rzetelnością pragniemy wesprzeć przyjaciół i członków rodziny zmarłego.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

zakład pogrzebowy warszawa ochota
Jarosiewicz Pogrzeby

Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota

Nasz zakład pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi związane z obsługą pogrzebów już od wielu lat. Bardzo często osoby pogrążone w smutku nie mają siły ani chęci, aby odwiedzać urząd po urzędzie – dlatego my bierzemy te obowiązki na siebie. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami – co obejmuje wyrobienie aktu zgonu, wybór miejsca pochówku czy kwestie związane z pożyczkami w ramach zasiłku. Oferujemy transport ciała oraz gości pogrzebowych. Dysponujemy nowoczesną i elegancką flotą, która pozwala na godne pożegnanie zmarłego. Posiadamy spełniającą wszystkie niezbędne normy chłodnie oraz oferujemy usługi prosektoryjne na wysokim poziomie. Świadczymy również usługi kremacji zwłok. Posiadamy szeroki wybór urn i trumien, wykonanych z różnych materiałów.
Szanujemy budżet naszych klientów, dlatego koszty usług dostosowujemy do ich możliwości finansowych. Staramy się również sprostać ich wymaganiom i życzeniom, dlatego szanujemy ich zwyczaje związane z obrzędami żałobnymi. Chętnie słuchamy wszelkich wskazówek i wprowadzamy je w życie, aby uroczystość pogrzebowa przebiegła w sposób dokładnie według ich sugestii.
Usługi pogrzebowe Warszawa Ochota to właśnie to, czego Państwo potrzebują w tym trudnym momencie. Naszym priorytetem jest odciążenie klientów, aby mogli oni poświecić czas na rozmyślanie i pożegnanie się z przyjacielem lub krewnych. Naszym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem pragniemy pokazać szacunek tym, których już z nami nie ma. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.
zakład pogrzebowy ochota
0
Rok założenia
0
Wykwalifikowanych pracowników
0
Lat doświadczenia