Zakład pogrzebowy Śródmieście.

Usługi Pogrzebowe Jarosiewicz Warszawa Śródmieście

Śmierć bliskiej osoby to wyjątkowo trudna chwila. Ból potrafi być tak silny, że nie da się go opisać słowami. Nic dziwnego, że w tak trudnych momentach wsparcie osób doświadczonych w organizacji pogrzebów i wszystkich związanych z tym formalności jest nieocenione. Zakład pogrzebowy Warszawa Śródmieście oferuje kompleksową pomoc na wszystkich etapach przygotowań oraz samej uroczystości pogrzebowej. Nasza praca jest naszą misją, dlatego dokładamy starań, aby zapewnić profesjonalne usługi na najwyższej jakości. Okazując należyty szacunek, możemy wesprzeć bliskich zmarłego i ulżyć im w bólu.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

zakład pogrzebowy śródmieście
Jarosiewicz Pogrzeby

Zakład pogrzebowy Warszawa Śródmieście

Organizacja pogrzebu to duże wyzwanie – szczególnie dla osób przytłoczonych smutkiem. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferta naszych usług jest tak kompleksowa. Podejmujemy się każdego wyzwania, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i wesprzeć ich w bólu. Obejmuje to między innymi załatwienie niezbędnych formalności, takich jak wyrobienie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego, ubieganie się o pożyczkę w ramach zasiłku KRUS i ZUS czy też wybór stosownego miejsca pochówku. Oferujemy transport ciała zmarłego i kwiatów oraz zapewniamy przewóz gości pogrzebowych.
Dysponujemy nowoczesną flotą – eleganckie karawany najlepszych marek są stosownym sposobem na pożegnanie bliskiej osoby. Wygodne autobusy pozwalają na komfortowy transport gości. Wszystkie nasze pojazdy posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają rygorystyczne wymagania. Dysponujemy również nowoczesną chłodnią, w której może być przechowywane ciało zmarłego. W tym czasie możemy wykonać niezbędną kosmetykę w ramach usług prosektoryjnych. Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się również kremacją zwłok – w obecności bliskich lub w odosobnieniu. Posiadamy szeroki wybór urn, trumien oraz innych niezbędnych akcesoriów.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z szacunkiem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia lub godziny. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
zakład pogrzebowy warszawa śródmieście
0
Rok założenia
0
Wykwalifikowanych pracowników
0
Lat doświadczenia