Usługi Pogrzebowe Warszawa Ursus

Zakład pogrzebowy Jarosiewicz Warszawa Ursus

Pożegnanie bliskiej osoby nigdy nie jest łatwe. Silne emocje i przygnębienie to całkiem naturalne uczucia, które mogą towarzyszyć w tak trudnym momencie życia. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie w organizacji pogrzebów, przygotowaniu uroczystości i dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Wyróżnia nas rzetelność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Dokładamy starań, aby wywiązywać się ze wszystkich obowiązków w najlepszy możliwy sposób, pokazując w ten sposób należyty szacunek tym, których już z nami nie ma. Zakład pogrzebowy Warszawa Ursus jest tym, czego Państwo szukają w tych trudnych chwilach.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

zakład pogrzebowy warszawa ursus
Jarosiewicz Pogrzeby

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursus

Nikt nie jest przygotowany na utratę bliskiej osoby, dlatego nasz Dom Pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Pragniemy jak najbardziej odciążyć bliskich i rodzinę zmarłego – szczególnie w kwestii dopełniania formalności, dlatego zajmujemy się znalezieniem odpowiedniego miejsca na cmentarzu, zorganizowaniem kredytu w ramach zasiłku czy też wyrobieniem aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Zajmujemy się organizacją pogrzebów świeckich oraz religijnych – darzymy szacunkiem tradycje oraz zwyczaje innych związane z obrzędami żałobnymi.
W zakres naszych usług wchodzi także transport zwłok na terenie całego kraju oraz zapewnienie przewozu gościom pogrzebowym. Dysponujemy nowoczesną i elegancką flotą, która spełnia rygorystyczne normy higieniczne i jakościowe. Posiadamy także nowoczesną chłodnię, która pozwala na przechowywanie ciała zmarłego w sposób godny i z należytym szacunkiem. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów funeralnych – w tym eleganckich trumien, urn oraz wieńców. W skład naszych usług wchodzi kremacja zwłok, która może odbyć się w obecności bliskich lub na osobności.
Nasze usługi związane z organizacją pogrzebów pełnimy sumiennie i rzetelnie – nie jest to dla nas tylko praca, ale przede wszystkim misja. Staramy się stosownym podejściem pełnym empatii ulżyć bliskim zmarłego w cierpieniach. Jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze. Szczerze zachęcamy do kontaktu, a odpowiemy na wszelkie pytania.
usługi pogrzebowe warszawa ursus
0
Rok założenia
0
Wykwalifikowanych pracowników
0
Lat doświadczenia