Wieńce, Wiązanki

Wieńce pogrzebowe- piękna oprawa estetyczna uroczyści pogrzebowej

Kwiaty są nieodłącznym elementem dekoracyjnym każdej uroczystości pogrzebowej. To one zdobią trumny, urny kaplice czy nagrobki, dodając niezwykle podniosłego charakteru całej ceremonii. Kwiaty, ich piękno i kruchość, nawiązują do ulotności ludzkiego życia. Co więcej, to piękny gest pożegnania, który zostanie w pamięci na długi czas. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pochówku? Zadzwoń do Nas

wieńce warszawa wola
Jarosiewicz Pogrzeby

Wieńce pogrzebowe Warszawa i ich charakterystyka

Wieńce pogrzebowe Warszawa, cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Ich cechą charakterystyczną jest niezwykle wysoka jakość wykonania. Zarówno w przypadku kwiatów świeżych, jak i sztucznych, wiązanki są trwałe, doskonale prezentując się przez długi czas. To, co wyróżnia prezentowane modele wiązanek na tle konkurencji, to przede wszystkim dbałość o każdy, najmniejszy detal i szczegół, jak również wysoka precyzja wykonania. Wiązanki pogrzebowe Warszawa, składane są przez rodzinę i przyjaciół oraz najbliższych. To wyraz szacunku i oddania osobie zmarłej, nic więc dziwnego, że wieńce pogrzebowe Warszawa cechują się piękną prezencją.

Szeroka różnorodność wyboru wieńców pogrzebowych

W celu dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego uczestnika uroczystości pogrzebowych, wieńce pogrzebowe Warszawa, dostępne są w niezwykle szerokiej, różnorodnej gamie wielu ciekawych modeli. Dla miłośników klasycznych rozwiązań dedykowanych są wiązanki w czerwonych bądź białych róż. Niezwykłą popularnością cieszą się także lilię, które bardzo często wykorzystywane są do tworzonych kompozycji kwiatowych z okazji pogrzebów. W asyście dodatków i wypełnień tworzone są unikatowe wiązanki.
wiązanki pogrzebowe warszawa wola
wieniec
Możemy wybrać także spośród różnych rodzajów wiązanek- specjalnie dedykowanych na urnę, trumnę, bądź klasyczne bukiety kwiatowe. Doskonałym ułatwieniem jest katalog kwiatowy, gdzie może zaczerpnąć z gotowych rozwiązań, bądź zdobyć cenne inspiracje. Każda wiązanka pogrzebowa tworzona jest zgodnie z indywidualnymi wytycznymi osób organizujących uroczystości pogrzebowe.

Wiązanki pogrzebowe Warszawa

W Zakładzie pogrzebowym Jarosiewicz znajdą Państwo zarówno estetyczne wieńce pogrzebowe, jak i wiązanki i stroiki. Wszystkie kompozycje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami Klientów, aby umożliwić im godne pożegnanie bliskich. Wiemy, że w stresujących chwilach, takich jak organizacja pogrzebu, potrzebne jest kompleksowe wsparcie, dlatego proponujemy możliwość skorzystania z katalogu, w którym znajdziecie Państwo gotowe kompozycje, do których stworzenia wykorzystywane są różnorodne gatunki kwiatów i dodatków.
wiązanki pogrzebowe warszawa śródmieście, wola, ochota, bielany, bemowo
tanie wieńce warszawa
Najczęściej wybieraną kompozycją kwiatową, wykorzystywaną do ostatecznego pożegnania są wieńce pogrzebowe. W naszej kwiaciarni wykonujemy wieńce pogrzebowe na podkładach z gałązek drzew iglastych oraz na floretach. Każdy wieniec dekorujemy estetycznymi szarfami, na których następnie nasi pracownicy wpisują słowa ostatniego pożegnania zgodnie z Państwa życzeniem. Wieńce pogrzebowe mogą być wręczone zarówno przez najbliższą rodzinę, jak i pozostałych gości, w tym zorganizowane grupy bliskich znajomych czy przyjaciół z zakładu pracy Zmarłego.

Wieńce i wiązanki pogrzebowe Warszawa

Poza wieńcami pogrzebowymi, w naszym Zakładzie Pogrzebowym Jarosiewicz na Woli mogą Państwo zamówić również wiązanki pogrzebowe. To estetyczne kompozycje, składające się wyłącznie z kwiatów, które zdobią delikatne i estetyczne dodatki. To najlepsza propozycja na oddanie hołdu zmarłej osobie, przez bliskich, w tym przede wszystkim przyjaciół i dalszą rodzinę. Aby dopełnić charakteru, każda wiązanka pogrzebowa opatrzona jest elegancką szarfą ze słowami pożegnania. Wszystkie wieńce i wiązanki pogrzebowe wykonywane są z najwyższą starannością. W tworzonych przez nas kompozycjach dominują odcienie bieli i kremu, symbolizujące czystość i niewinność, a także czerwień i różne odcienie niebieskiego, które symbolizują wieczność i miłość.
50

Aby wiązanki mogły zdobić grób zmarłego jeszcze na długo po pogrzebie, do ich wykonania wykorzystujemy kwiaty o najwyższej trwałości, takie jak goździki, storczyki, anturium oraz gerbery. W ofercie znajdują się również klasyczne pozycje, w których wykorzystano róże i lilie.